O mnie

Marta & Gaba

Cześć. Nazywam się Marta Potoczek, jestem fotografką, ogrodniczką, pasjonatką kuchni, podróżniczką i tu na blogu staram się spisywać swoje doświadczenia. Od dzieciństwa byłam zafascynowana smakami, zapachami, przyrodą oraz analizą jak działają rzeczy i ludzie. Od zawsze ciekawiło mnie to, co czyni świat interesującym i pięknym i od kiedy pamiętam mój mózg prowadzi wieczną analizę tego co przelatuje przed moimi oczami i stara się wykreować na to wzory. W życiu z jednej strony kocham prostotę i bycie blisko z naturą, z drugiej uwielbiam zwiedzać świat i odkrywać nowe miejsca, smaki i ludzi. Wszystkie te doświadczenia od lat staram się dokumentować z aparatem w dłoni i toną przemyśleń i analiz w głowie. A czasami przelewam to na posty tu na blogu.

9E6A1243

Moje dwie największe pasje to ogród i gotowanie- w zależności od roku moje obsesyjne zachowanie przegina się w jedną ze stron. Ostatnie dwa lata przebudowywałam ogród na angielski i budowałam kolekcję róż, dalii, tulipanów i kwiatów jednorocznych, jednocześnie gotując szybkie i bardzo proste posiłki, wykorzystujące warzywa z mojego ogrodu. Kto wie co będzie się działo za rok- sama jestem ciekawa, czym zaskoczy mnie mój mózg i co i jak zafascynuje mnie w kolejnych latach. Ten moment, gdy czuję, że ciekawi mnie nowy temat i mogę zacząć research i edukację jest dla mnie jak narkotyk. Przekucie tej wiedzy na praktykę i wykonanie udanego projektu daje mi niesamowitą satysfakcję.

Wszystko to udaje mi się dzięki ludziom z którymi nigdy się nie nudzę i którzy od lat wspierają mnie w moich szaleństwach- mojej prawie już dorosłej córce Gabie i mojemu mężowi Michałowi- najlepszemu przyjacielowi od 25 lat.

9E6A1441

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś co Cię zainspiruje!

Znajdziesz mnie też na:

Youtube

Instagramie – profil ogrodowy, bardzo dużo codziennych stories z prac ogrodowych

Instagramie – profil głównie o gotowaniu, ale także miszmasz wszystkiego co na blogu

Facebooku

Pinterest