Taras w stylu boho

taras-w-stylu-boho-feat

Taras w stylu boho. Kiedy w zeszłym roku zrobiliśmy przebudowę tarasu, bardzo zależało mi na tym, aby był w takim klimacie, aby codzienna poranna kawa smakowała jak na najlepszych wakacjach. Wiele pomysłów na aranżację tarasu przyszło ze wspomnień z przeróżnych miejsc jakie odwiedziliśmy przez lata.

Rok 2020 nie był dla nikogo łatwy, większość roku spędziliśmy we własnych ogrodach. Chciałam aranżując taras jak najbardziej osiągnąć efekt wakacyjnego luzu. I udało się! Spędziliśmy tu większość czasu w ciepłe miesiące i niemal w ogóle nie tęskniłam za podróżami.

Dziś chciałam pokazać wam sporo ciekawych produktów, mimo że mamy środek zimy. Wiele firm ma teraz promocje przedsezonowe i myślę, że można „upolować” sporo okazji!

taras w stylu boho-4

Taras w stylu boho: dekoracje ścienne

Nasza dekoracja z trawy morskiej jest jednym z elementów tarasu o jaki pytacie najczęściej – sama polowałam na nią kilka miesięcy, opowiadałam wam z resztą o tym w video o tarasie na youtubie.Na jej tle świetnie wyglądają donice z kaktusami, sukulentami. Moje są głównie z Madam Stoltz Przepiękne osłonki w stylu boho znajdziecie też tutaj Bardzo lubię to miejsce, bo można znaleźć mnóstwo małych firm tworzących niepowtarzalne wzory.
Oprócz doniczek/osłonek warto też dodać lampiony lub lampy w klimacie boho.

taras w stylu boho

Taras w stylu boho: meble

Huśtawka kokon jest ulubionym meblem Gaby, która spędza w nim wolne chwile. Kokon można postawić w dolnym miejscu i nie wymaga mocowania na suficie.

Ciekawą propozycją jest także kosz do zawieszenia na łańcuchu- przepiękne są z jajowate lub okrągłe z HK Living, wymagają jednak mocowania na suficie.

Jeżeli nie lubicie się bujać tak jak ja znajdziecie także fotele w stylu boho mocno stojące na ziemi. Przepiękną kolekcję ma w swojej ofercie firma Lectus. Poniżej przepiękne fotele- linki do poszczególnych propozycji znajdziecie pod odpowiednimi numerkami, które są przy zdjęciu produktu.

1.Krzesło Tuban 2.Okragły fotel Sayan 3.Fotel Peacock Jambi 4.Fotel Daisy 5.Fotel Peackock Camaria 6.Stolik Kediri Boho

fotele

Taras w stylu boho: tekstylia

Poszewki na moich kanapach tarasowych są białe- tekstury dodają poduszki o różnych kształtach, odcieniach bieli, w naturalnych kolorach. Przez zimę zbierałam nowe wzory, by kolejny rok różnił się nieco od poprzedniego właśnie przez zmianę dodatków.

Polecam połączyć bardzo proste wzory poduszek z takimi z frędzlami w klimacie bali lub z wykończeniem w stylu makramy . Przykłady znajdziecie klikając w podkreślone wyrazy w tym wpisie.

 

taras w stylu boho-3

taras w stylu boho-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *