Tajladia- Chiang Mai- Plemię długoszyje

longnecksfeat

Ilość zdjęć jakie przywieźliśmy z Chiang Mai przygniatała mnie za każdym razem, gdy do nich siadałam. Ale też półtora tygodnia, które tam spędziliśmy nie były na pewno nudne. Odwiedziliśmy dziesiątki cudownych miejsc. Dziś pokażę Wam coś w stylu żywego museum, które znajduje się niedaleko Chiang Mai- wioskę długoszyich. Marzenie dla każdego fotografa, a już na pewno dla kochających jak ja portrety. Tego dnia, gdybym nie miała ze sobą mojego wysłużonego 5D i 85L, chyba zapłakałabym się na śmierć. Te twarze i kolory zostały dla nich stworzone. Rodzina musiała mnie stamtąd wyciągać niemal siłą. Jeżeli będziecie w pobliżu Chiang Mai, koniecznie odwiedźcie to miejsce- Baan Tong Luang Hill Tribes Village. Obróbka: moja akcja z zestawu Marta loves color o pięknęj nazwie: fresh color pop.

1-longnecks

2-longnecks

3-longnecks

4-longnecks

5-longnecks

6-longnecks

7-longnecks

8-longnecks

9-longnecks

10-longnecks

11-longnecks

12-longnecks

13-longnecks

14-longnecks

15-longnecks

16-longnecks

17-longnecks

18-longnecks

19-longnecks

20-longnecks

21-longnecks

22-longnecks

23-longnecks

24-longnecks

25-longnecks

26-longnecks

27-longnecks

28-longnecks

29-longnecks
0-longnecks
30-longnecks
IMG_5145
31-longnecks

32-longnecks

33-longnecks

A tak się przemieszczaliśmy w okolicach- wygląda dość topornie i raczej nie jest super bezpieczne(jak niestety cały transport tam). Codziennie woziło nas urocze kochające jeść małżeństwo. Miłość Tajów do przekąsek i małych danek jest cudna!

34-longnecks

Odpowiedzi: 6

  • Przepiękne foty, Marta. 🙂 Kolorystyka powalająca. 🙂
    Czy to miejsce jest nastawione na turystów? Ci ludzie tak pięknie pozują, jakby nic innego w życiu nie robili…

  • Małgosiu, tak tam większość miejsc jest nastawiona na upsell, wejście jest płatne, plus sprzedają swoje wyroby. Dlatego napisałam, że to jakby żywe muzeum z pamiątkami, nie jest to dzikie plemię żyjące w górach. Choć niestety para Amerykanek, które były tam równocześnie z nami, była przekonana, że mała ilość mężczyzn jest spowodowana tym, iż wybyli oni by coś dla swych kobiet upolować ;-)))))

  • Pani Marto, zdjęcia piękne, blog niezwykle zachęcający i inspirujący pod każdym względem. Gratuluję!
    To miód na artystyczny aspekt mojej dentystycznej duszy, jako że podróże, fotografia i kulinaria w wydaniu „lazy cooking” są mi bardzo, bardzo bliskie. Pozdrawiam/ Kasia D.

  • Marto przepiekny blog!natrafilam przypadkiem dzis rano poszukujac przepisu na mango sticky rice i nie moge sie oderwac!przepiekne zdjecia.moglabys napisac jakim aparatem fotografujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *