Witajcie na nowym blogu!

featured_intro

Witajcie. Jestem strasznie szczęśliwa, że w końcu nadszedł ten dzień. Mój osobisty blog o którym gadałam od miesięcy w końcu jest w blogosferze. Dajcie znać, że zajrzeliście i jak Wam się podoba. Blog będzie dwujęzyczny, bo chciałam by o moich pasjach mogli poczytać także ludzie z innych krajów. Nazywa się Lazy Sunday cooking, bo określa on dokładnie idealny dzień w życiu naszej rodziny. Powolna, leniwa niedziela, wszyscy w domu, powoli przygotowywane posiłki, wspólne gadanie, przytulanie, czytanie, spacery.

Jeżeli macie chwilkę i ochotę by poczytać o ostatnich latach mojego życia i skąd w ogóle te wszystkie wkrętki to przeskoczcie tutaj

Rok temu poczułam, że reportaże ślubne zaczynają mnie nudzić. Działałam jak na autopilocie, w kościele wstawałam przed księdzem, trzy minuty przed atakiem paniki mamy panny młodej zaczynałam odliczać sekundy, gdy będzie miał miejsce i tym podobne. Nie czułam tego fajnego uczucia jakie towarzyszyło mi przez kilka lat. W tym samym czasie odkryłam nową miłość- fotografię kulinarną, zakochałam się na zabój. Cały zeszły rok dużo o tym myślałam, ograniczyłam bardzo zlecenia i przygotowywałam się do nowej roli. I podjęłam decyzję, by przynajmniej przez rok nie robić reportaży ślubnych, a w pełni wkręcić się w blogowanie i fotografię kulinarną. Czy na zawsze mówię nie ślubom- któż to wie 😉 Może wrócę za rok, bo się stęsknię? Jednego jestem pewna- to były fantastyczne lata. Poznałam mnóstwo świetnych ludzi, odwiedziłam piękne miejsca. Dziękuję Wam wszystkim za tak fajne doświadczenia. Po prostu zawsze uważałam, że warto podążać za marzeniami i robić tylko to co nas wkręca na maxa.

marta_in_her_garden

Więc(pamiętam, pamiętam, że tak się nie zaczyna zdania ;)) Podaję Wam moje nowe „dziecko” Jeżeli Wam się spodoba, powiedzcie o nim swoim znajomym. Jednego nauczyłam się przez lata- najlepsze sieci budują się z marketingu szeptanego.

Toast! Za przyszłość bloga i obym potrafiła Was fajnie inspirować. Uściski!
our_family_toasting_in_tuscany

marta_in_lavender_field_in_provance

Odpowiedzi: 20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *